Stay fresh ...and natural!

Organiczny dezodorant bez kompromisów!

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich kilku lat doszło już do sporego podnoszenia świadomości i przynajmniej większość z nas prawdopodobnie słyszała o tym, że najlepiej jest kupować dezodorant „bez soli glinu”. Ale co to właściwie oznacza, czy jest to tylko nowy termin marketingowy, który tak naprawdę nie oddaje tematu?

Wiele dostępnych w handlu dezodorantów zawiera szeroką gamę substancji, których przynajmniej nie chcemy rozmazać lub rozpylać pod pachami. Na tym etapie nie ma potrzeby szczegółowo omawiać ich wpływu na nasze zdrowie, ponieważ wystarczy nam, jeśli dana substancja zostanie uznana za „wątpliwą” i istnieje tylko możliwe zagrożenie dla Ciebie i Twojego organizmu. Nie używamy takich składników z przekonania.

Dlatego nasze dezodoranty nie zawierają:

  • alkoholu
  • aluminium
  • parabenów
  • lub innych syntetycznych konserwantów

Znasz uczucie, jakie wywołują niektóre dezodoranty, gdy używasz ich na świeżo ogolonej skórze? Tak, dokładnie - ach! To nieprzyjemne uczucie wystarczy, abyśmy wiedzieli, że coś jest nie tak. Dlatego nasze produkty zawierają tylko naturalne i skuteczne składniki, które są dobre dla naszego organizmu!

Chodzi o to, że pocenie się jest zdrowe! Całkowicie normalną reakcją jest między innymi ochłodzenie organizmu. Dezodorant antyperspirantowy dosłownie zatyka pory, dzięki czemu pot nie powstaje - pomaga to w walce z nieprzyjemnymi plamami, ale nie jest to zdrowe.

Nasze dezodoranty nie zapobiegają poceniu się, a raczej neutralizują nieprzyjemne zapachy i zapobiegają ich powstawaniu. Jeśli efekt zniknie, po prostu spryskaj i gotowe. Opieramy się na połączeniu organicznej fermentacji i olejków eterycznych - a to również dba o Twoją skórę!

Polecamy