Witaj, świecie! Historie z życia nowej marki kosmetyków

Przez długi czas pracowaliśmy nad naszą nową linią kosmetyków i bawiliśmy się i spędziliśmy dużo czasu i pasji w tej sprawie. Teraz z dumą przedstawiamy wam owoce naszej pracy!

Jak to często bywa, nie wszystko poszło gładko za pierwszym razem. Wdrożenie dostarczyło nowych niespodzianek, których nie można było przewidzieć. Dlatego też piszemy o naszych doświadczeniach tutaj, ponieważ chcielibyśmy podzielić się nimi z wami i przedstawić je w przejrzysty sposób.

Szukaliśmy najbardziej bogatych w składniki odżywcze, naturalnych surowców, opracowaliśmy formuły, w których możemy się obejść bez syntetycznych konserwantów, przetestowanych i ulepszonych, trwałych opakowań o pięknym wzornictwie, a w pewnym momencie nadszedł czas, aby rozpocząć produkcję. Radość z posiadania pierwszych gotowych produktów w naszych rękach była nie do opisania. Jednocześnie jednak dowiedzieliśmy się, o błędach, które popełniliśmy. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a błędy są nieodzowną częścią naszego życia i pracy. Traktujemy je jako okazję do poprawy i rozwoju, a tymczasem mamy nadzieję, że drobnostki nie są dla ciebie zbyt ważne.

Było dla nas bardzo ważne, że nasze szampony i żele pod prysznic, oprócz pożądanego efektu pielęgnacji, również bardzo dobrze się pienią, są łatwe do dozowania i są wydajne. Powiedzielibyśmy: opanowaliśmy to z brawurą. Jednak w dwóch szamponach konsystencja jest nieco gorsza. Są naprawdę świetne do dystrybucji, pachną cudownie w naszej opinii i pienią się lepiej niż inne naturalne szampony naturalne. Powinieneś zwrócić uwagę, aby nie trzymać tubki pionowo i nie otwierać jej bez podłożenia ręki pod tubkę. Możliwe, że szampon wyleje się nieco szybciej, niż się spodziewasz. Obiecujemy, że następnym razem konsystencja będzie gęściejsza! W międzyczasie daj się oczarować efektowi i zapachowi i wybacz nam, proszę niezupełnie doskonałą konsystencję początkową.

Następną niespodziankę spowodowało nieprawidłowe ustawienie maszyny do napełniania. W związku z tym data przydatności do spożycia zboczyła z kilkoma odmianami z przodu tubek. Na szczęście tylko mała skaza, która, mam nadzieję, nie będzie Ci przeszkadzać. I to byłoby na tyle.

Oczywiście z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i uwagi. Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana. Przestój to nie nasza sprawa. Tak więc krok po kroku uprawiamy idealny ogród warzywny :)

Polecamy