Wskazówki i porady dla większej objętości

Niezależnie od tego, czy masz naturalnie cienkie, delikatne włosy, czy też jest to spowodowane wilgotną jesienną pogodą, za pomocą kilku prostych kroków i odpowiednich produktów możesz wydobyć ze swoich włosów jak najwięce objętości!

Szampon i odżywka – mniej znaczy więcej!

Najpierw upewnij się, że używasz produktów dobrze dopasowanych do Twojego rodzaju włosów lub skóry głowy. Szampony dodające objętości, takie jak nasz organiczny szampon zwiększający objętość z chili i czerwoną pomarańczą, zapewniają bardziej puszyste włosy dzięki zastosowaniu skutecznych składników. W celu zwiększenia objętości włosów dodajemy do naszego szamponu np. białą glinkę. Ale chili ma również działanie witalizujące na skórę głowy i pomaga w przyswajaniu składników odżywczych. To wzmacnia włosy i skórę głowy na dłuższą metę i wspomaga wzrost włosów.

Stosując odżywkę na cienkie, delikatne włosy, bądź oszczędna: podawać tylko niewielką ilość w dłoni i rozprowadzaj na całej długości włosów.

Sięgnij po kilka skutecznych produktów i nie stosuj zbyt wielu produktów na raz lub pod rząd, bo to też sprawia, że włosy wyglądają na pozbawione objętości.

Wskazówki jak uzyskać większą objętość:

  1. Suszenie suszarką: susz włosy w niskiej temperaturze zamiast na gorąco, dzięki czemu lepiej utrzymają objętość
  2. Wysuszenie powietrzem: suszenie na pół suszarką - na pół w naturalny sposób powietrzem lub nawet całkowite pozostawienie do naturalnego wyschnięcia nie tylko pomoże zyskać większą objętość, ale także pomoże zachować zdrowy wygląd włosów i dobrą kondycję skóry głowy!
  3. Zawsze najpierw rozpyl odżywkę i spray do włosów bez spłukiwania na dłonie, a dopiero potem rozprowadź je na włosach, zamiast zrobić to bezpośrednio na włosach
  4. Po umyciu i wysuszeniu włosów ponownie rozpyl je nad głową - już nie czesz włosów!
  5. Jeśli nie chcesz jeszcze myć włosów, suchy szampon najlepiej w proszku może również pomóc w odświeżeniu ich wyglądu.
  6. Gdy wilgotność jest wysoka, włosy szybko opadają, a czapki i kaski rowerowe też niestety nie są tutaj korzystne – praktyczny spray do podróży szybko odświeży Twoją fryzurę!

Nasz zespół marzeń dla maksymalnej głośności

Uwielbiamy nasz organiczny szampon na porost włosów z czosnkiem i kofeiną – budzi nawet najbardziej zmęczonego! Wyrafinowany kompleks składników aktywnych wzmacnia cebulki włosów i wzmacnia włosy. Nadaj swojej fryzurze więcej pełni!

Wisienką na torcie jest nasz popularny spray do włosów z organiczną solą morską. Opracowaliśmy jego formułę, ponieważ tęsknimy za morzem i uczuciem słonej wody we włosach. Praktyczny spray z prawdziwą solą morską nadaje włosom objętość i ułatwia utrwalanie fryzury, toteż możesz je łatwiej wystylizować.

Rozpyl trochę sprayu na całej długości włosów lub rozpyl go na dłoniach i równomiernie rozprowadź. Poczekaj, aż włosy wyschną na powietrzu, aby uzyskać lepszy efekt. Weź lakier do włosów z solą morską, aby szybko się orzeźwić, gdy jesteś w podróży!

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, korzystaj z naszych produktów i ciesz się maksymalną objętością fryzury!

Polecamy