Zakupy bez odpadków: Siatki na warzywna wielokrotnego użytku

Kochamy warzywa! Oczywiście nie tylko w naszych produktach kosmetycznych, ale także w żywności. Ponadto, kochamy nasze środowisko i staramy się unikać śmieci tam, gdzie to możliwe.

Z tych powodów opracowaliśmy coś specjalnego dla naszych zestawów kosmetycznych. Zamiast jednorazowego opakowania zdecydowaliśmy się na praktyczną bawełnianą torbę. Dlaczego nasze torby są tak wygodne?

  • Możesz używać torby uniwersalnej np. do kosmetyków, do przechowywania drobnych przedmiotów lub po prostu do kupowania warzyw zamiast plastikowych torebek.
  • Lekkie worki z siatki są wykonane z bawełny i dlatego można je prać. Możesz również umieścić warzywa lub owoce bezpośrednio w lodówce razem z torbą.
  • W przeciwieństwie do toreb plastikowych, pleśń nie formuje się tak szybko w tych workach, ponieważ przepuszczają one powietrze.
  • Kupując warzywa, zaoszczędzisz na opakowaniu.

Brzmi nieźle, prawda?

Za pomocą zestawu Travel Size Set otrzymujesz za darmo małą bawełnianą torbę. Jest idealna do orzechów, pomidorków koktajlowych, grzybów, cytryn i wszystkiego, co małe. Dużą, bawełnianą torbę otrzymasz bezpłatnie do zamówienia zestawu z 3 produktami do wyboru. Idealny do większych ilości lub do większych warzyw i owoców. Dla wygodnego transportu i przechowywania.

Czy jesteś już wyposażony na następny dzień targowy lub na zakupy w sklepie? Nie? A więc pospiesz się!

PS: Zestawy w praktycznych torbach są oczywiście świetne również jako prezent dla osób przyjaznych środowisku :)

Polecamy