Wizjonerskie składniki

Biofermenty

Pielęgnacja i konserwacja za jednym zamachem! Hands on Veggies opierają się na cennych, naturalnych enzymach, które przetrwają, a jednocześnie odżywiają skórę bez uczulenia, podobnie jak tradycyjne konserwanty.

Warzywo

... jest sercem Hands on Veggies Green Cosmetics. Kolorowa odmiana warzyw zapewnia nie tylko odżywianie dla pięknego wyglądu skóry i włosów, ale także od zewnątrz z bogactwem składników odżywczych. Witaminy, przeciwutleniacze, minerały i wiele innych składników odżywczych najlepiej stosować w Hands on Veggies: jako naturalny składnik produktów roślinnych, takich jak cenne oleje, fermenty lub ekstrakty. Niezależnie od tego, czy nawilżające awokado, ściągające karczochy, czy bomba witaminy C w kapuście. Oto najlepsza pielęgnacja każdego rodzaju skóry i włosów - ponieważ są tam warzywa!

Łagodne tensydy

... delikatnie oczyść skórę i włosy. Motto tutaj: pianka musi być, siarczan z pewnością nie! Opracowaliśmy wyrafinowane kombinacje przyjaznych dla skóry cukrowych surfaktantów i pianki z radością nad marzycielską pianą.