Wizjonerskie umysły

Pomyśl o tym, co sprawia, że ​​rozkwitasz i podążaj za tym.

Wizjonerskie umysły

Zachwycają nas

  • Piękne rzeczy, które umilają nasze oko, sprawiają, że świat jest bardziej estetyczny i szczęśliwy.
  • Nowatorskie, zrównoważone koncepcje, które codziennie przyczyniają się do tego, aby nasza planeta była żywa.
  • Organiczne, wegańskie kosmetyki, które łączą to, co najlepsze z natury.
  • Naturalna, skuteczna pielęgnacja, która rozpieszcza naszą skórę i włosy bez szkody dla naszego ciała i środowiska.
  • Niekonwencjonalne sposoby tworzenia oryginalnych rzeczy. Tak różnorodne, jak te kawałki puzzli, tak samo cudownie łączące się z tym, co sprawia, że Hands on Veggies są tak wyjątkowe.

Poznaj twórców

Poznaj twórców

Gdy Nicole i Lisa łączą głowy, powstaje idealistyczny, innowacyjny kosmetyk organiczny. Pokazały to już marką PURE SKIN FOOD. Podczas gdy Nicole opracowuje receptury produktów w najdrobniejszych szczegółach, Lisa pracuje nad zrównoważoną koncepcją. To, co robią razem, jest zgodne z ich wysokimi standardami. Obie nie są zadowolone jeśli coś jest niewystarczająco dokładnie zrobione - ty też nie powinieneś.

The Creative Minds

Alice & Carina czerpią z wieloletniego doświadczenia w branży kosmetyków naturalnych. Wiedzą dokładnie, co jest ważne i co lubią fani kosmetyków naturalnych. Mersiha odpowiada również za oszałamiający design. Imponująco przetłumaczyła pomysły zespołu na wyraziste obrazy i oczarowała nas swoją miłością do szczegółów.

Wspaniały projekt artystyczny i graficzny produktów zawdzięczamy pracy twórczej projektantki graficznej Sabriny oraz malarki i tatuażysty Caroli twórczej pracowni decasa. Z ogromnym entuzjazmem i wyczuciem koloru i kształtu obdarowali nasze wspólne dziecko uroczą twarzą. Tak więc każdy produkt stał się dziełem sztuki. Pozwól im ozdobić krawędź wanny.